MedreseRadyo Risale i NurMedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi sebebiyleünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde diyar dışında yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı olduğu bilindiği yürekin tatbik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gözlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren tatbik harbiden görülmeye valör. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi sürekli vüruttirilmekte ve kullanıma daha usturuplu bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden baktığınız vakit uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında harbiden kılıklı bir iş çıbayanp insanlara en uygun şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

takipçi satın al Seo Fiyatları https://superkahraman.name.tr/ https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://robotikkodlama.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al