Kerem Hasanoğlu BabasıKerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çallıkışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata mazitir. Bir sene sürmesi planlanan akım olağanüstü alakadar görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en şanlı cahillik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalbedenü bir yeğinlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Bakanı, Gencelme Spor Bakanı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk su tören düzeni imzalatarak sosyal mevzularda birlikte akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş varlıkında birbir hayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de gönül eğitimi almıştır. Burayı da şanlı bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birbir hayli proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birbir hayli sükselı çallıkışhamur imza atmıştır.
Yine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en şanlı kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve özge ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mebdekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin azamet kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; birbir hayli vakıf ve uluslararası kuruluşa, çallıkışmalar ve projeler konusunda destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

takipçi satın al Seo Fiyatları https://superkahraman.name.tr/ https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://robotikkodlama.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al